Історія заснування

Заснована в 2015 році охоронна компанія «Бест-охорона» є надійним партнером у сфері надання комплексних охоронних послуг.

Стратегія нашої команди

Багаторічний досвід, професійні кадри і перевірене обладнання, дозволяють нам здійснювати безперебійний, цілодобовий моніторинг об'єктів, надавати технічну підтримку і в цілому забезпечувати належну комплексну охорону Вашої квартири і Вашого будинку.

Під нашою охороною знаходяться як квартири, будинки, так і підприємства різних форм власності, у тому числі банківські організації.

Ми надаємо безкоштовні консультації з питань організації безпеки Ваших об'єктів і вибору відповідних охоронних систем в тому числі і бездротових. Інженери постійно відстежують і впроваджують новинки ринку охорони, що дозволяє забезпечити нашим Клієнтам додаткові функції і переваги.

Служба безпеки «Бест» відноситься серйозно до кожного Клієнта і готова підтвердити якість наявністю ліцензій на проведення робіт, сертифікатами і кваліфікацією співробітників.

Новинка SMS-інформ дозволить вам завжди бути повідомленим про взяття і зняття об'єкта з охорони через SMS, а також надасть ряд інших можливостей: контролювати роботу співробітників або прихід дитини зі школи.

Замовляючи послугу у нас, ви отримуєте кращі схеми захисту, послуги перевірених професіоналів, цілодобовий контроль будівлі або території. Можливе проведення внутрішніх службових розслідувань. У комплексі охоронних заходів може враховуватися евакуація персоналу.

Основні послуги

Фахівці нашого охоронного підприємства мають значний досвід роботи з різними категоріями об'єктів: торгові мережі і банківські установи, ресторани і кафе, невеликі офіси і великі промислові об'єкти, будівельні майданчики, навчальні заклади, квартири та заміські будинки. Інженерно-технічний персонал охоронного підприємства кваліфіковано виконає проектування, монтаж і обслуговування охоронних систем.

Також, ми готові запропонувати Вам рішення на основі інтегрованих систем, що поєднують в собі комплексні системи безпеки, життєзабезпечення і управління виробничими процесами об'єкта. Неодноразово перевірені часом організаційні та технічні рішення охорони будь-якого об'єкта дозволяють співробітникам нашої охоронної фірми успішно виконувати поставлені завдання за оптимальною для замовника ціною.

На наші пульти централізованого спостереження можливе підключення систем охоронної та пожежної сигналізації різних виробників. Об'єкт буде під цілодобовою охороною незалежно від того, де він знаходиться. Ми використовуємо обладнання з захистом каналів передачі даних і навіть спроби блокування сигналізації, або мережі зв'язку неминуче призводять до формування тривожного сигналу на пульті. Для зручності наших клієнтів здійснюється цілодобова технічна підтримка. Середній час оперативного прибуття груп реагування становить 3-5 хвилин, що досягається за рахунок використання екіпажів які знаходяться неподалік і моментально реагують.

© BEST-Охорона 2021 Ліцензія МВС України АЕ №526741 від 20.01.2015