Cистеми
контролю доступу

Завдяки роботі системи, підвищується безпека об'єкта, поліпшується дисципліна співробітників

Системи контролю доступа

Ці системи пропускають на територію підприємства або в окреме приміщення тільки тих, у кого є електронний дозвіл (картка, пропуск). Завдяки роботі системи, підвищується безпека об'єкта, поліпшується дисципліна співробітників. СКД створені для тих, хто бажає отримувати правдиву інформацію про роботу підприємства.

Сучасні системи контролю доступу, а також сучасне устаткування прохідний настільки багаті різноманітними можливостями, що деколи складно визначитися з вибором, адже кожен об'єкт є індивідуальним, специфіка завдань в кожному конкретному випадку різна. Наша компанія допоможе Вам кваліфіковано підібрати оптимальний варіант системи контролю доступу, встановить її якісно і в стислі терміни.

Але яку систему поставити?

Ми готові запропонувати Вам:

Механізм роботи СКД

Весь контрольований об'єкт ділиться на зони і точки доступу.

Оснащення точки доступу - це:

Які функції, переваги систем?

Вони фіксують вхід-вихід людей, в'їзд-виїзд машин, допускається на територію об'єкта; перешкоджають проникненню осіб, які не мають права доступу. Контролюючі системи від компанії «Статус» дозволяють фіксацію і збір даних про кожному проходженні через обмежує доступ елемент. Таким чином, на підприємстві поліпшується трудова дисципліна, ведеться облік робочого часу співробітників. Звичайно ж, застосування спеціальних систем веде до підвищеної безпеки об'єкта.

Зручний режим ідентифікації співробітників дозволяє виключити скупчення людей в години пік. Фіксація проведеного на роботі часу виключає вплив людського фактора при запізнення на роботу і звільнення з неї завчасно. Можливість відстежувати порушення дисципліни за вибраний проміжок часу робить працівників більш зібраними і організованими. При потребі, можна отримувати будь-які звіти: по підрозділах, приміщень, співробітникам, типам подій, датою. Постановка приміщення на внутрішню системну охорону дозволить доступ тільки тим працівникам, які мають право постановки приміщення на охорону і зняття з неї. Можливість управління системними пристроями в віддаленому режимі дозволяє закривати замки або навпаки, відкривати (якщо трапиться пожежа, наприклад). Рішення щодо вибору правильної стратегії охоронець або оператор приймає після отримання повідомлення про тривожні події.

© BEST-Охорона 2021 Ліцензія МВС України АЕ №526741 від 20.01.2015