Послуги фізичної охорони

Наша команда має достатній і успішний досвід забезпечення фізичної охорони різних об'єктів, серед яких: житлові комплекси, будівельні майданчики, офіси, салони, навчальні заклади, котеджні селища і заміські будинки.

Якість нашої роботи досягається завдяки ретельному підбору кадрів і забезпечення постійного контролю за несенням служби на постах.

З нами надійно, комфортно і вигідно!

Ми виконуємо всі види послуг комплексної фізичної охорони об'єкта. Ви можете довірити нам безпеку.

Перевага замовлення послуг фізичної охорони

Вид захисту нерухомості при безпосередній присутності співробітників охоронного підприємства - найбільш надійний і поширений. Компанія «Best-охорона» відрізняється злагодженістю роботи професіоналів, їх досвідом у сфері забезпечення безпеки об'єктів, оперативністю реагування на ситуацію, індивідуальним підходом до кожного клієнта, високою якістю наданої послуги. Замовляючи послугу у нас, ви отримуєте кращі схеми захисту, послуги перевірених професіоналів, цілодобовий контроль будівлі або території. Можливе проведення внутрішніх службових розслідувань. У комплексі охоронних заходів може враховуватися евакуація персоналу.

Перш за все, в тому, що замовник отримує всебічну підтримку. Безпека бізнесу або житла контролюється повністю: площа і периметр території постійно моніторяться на предмет можливих порушень; допуск на об'єкт виконується за перепустками, запобігає несанкціоноване проникнення; контролюється інформаційна безпека, товар і матеріальні цінності; встановлюються технічні новинки; співробітники стежать за пожежною безпекою. Системи відеоспостереження дозволяють відслідковувати ситуацію на об'єкті в віддаленому режимі.

Спочатку професіонали визначають перелік можливих ризиків і загроз об'єкта, вирішують, як краще їм запобігти, продумують максимально ефективні схеми забезпечення безпеки. Далі починається безпосередня діяльність з охорони довіреного об'єкта.

© BEST-Охорона 2021 Ліцензія МВС України АЕ №526741 від 20.01.2015