Послуги пультової охорони

На пульт нашої компанії можливе підключення охоронної, тривожної, пожежної сигналізації квартир, заміських будинків, комерційних, адміністративних, промислових об'єктів будь-яких категорій в будь-якій точці Ірпінського регіону.

Якщо у Вас вже стоїть сигналізація ми забезпечимо її роботу з нашим пультом. Якщо у Вас немає сигналізації - ми встановимо її в найкоротші терміни і за мінімальною ціною. Використання сучасного обладнання і найширшої мережі груп швидкого реагування в регіоні дозволяє нам гарантувати якість послуг.

Якість нашої роботи досягається завдяки ретельному підбору кадрів і забезпечення постійного контролю за несенням служби на постах.

З нами надійно, комфортно і вигідно!

Від яких загроз захищає пультова охорона:

Перевага замовлення послуг пультової охорони

Вид захисту нерухомості при безпосередній присутності співробітників охоронного підприємства - найбільш надійний і поширений. Компанія «Best-охорона» відрізняється злагодженістю роботи професіоналів, їх досвідом у сфері забезпечення безпеки об'єктів, оперативністю реагування на ситуацію, індивідуальним підходом до кожного клієнта, високою якістю наданої послуги. Замовляючи послугу у нас, ви отримуєте кращі схеми захисту, послуги перевірених професіоналів, цілодобовий контроль будівлі або території. Можливе проведення внутрішніх службових розслідувань. У комплексі охоронних заходів може враховуватися евакуація персоналу.

© BEST-Охорона 2021 Ліцензія МВС України АЕ №526741 від 20.01.2015