Охоронна
сигналізація

Ми обов'язково надамо всю необхідну допомогу, яка дозволить з 100% гарантією уберегти майно від чужих рук.

Що це за вид охорони?

Цим терміном прийнято називати вид електронного пристрою, що гарантує безпеку об'єкта нерухомості. Охоронна сигналізація від компанії «Best-охорона» попереджає проникнення зловмисників на охороняєму територію.

Наші фахівці протягом декількох годин встановлять систему охоронної сигналізації для будь-якого типу об'єкта. Ми пропонуємо варіанти універсального обладнання, яке може бути підключено до більшості пультів охорони. В даному випадку, якщо у Вас в подальшому з якої-небудь причини виникло бажання змінити постачальника охоронних послуг - процес перепрограмування приладу займе 5 хвилин без додаткових витрат. У цьому наша головна перевага. Ми не намагаємося "прив'язати" клієнта до свого пульту встановлюючи ексклюзивне і рідко вживане обладнання охоронної сигналізації.

Ми проводимо комплекс робіт:

Типовий комплект системи охоронної сигналізації включає в себе приймально-контрольний прилад (з можливістю підключення на пульт охорони, або автономної роботи), датчики руху, розбиття скла, окритія дверей (вікон), тривожну кнопку, світло-звуковий оповіщувач (сирену). Визначення складу устаткування для кожного об'єкта індивідуально і узгоджується з замовником. При цьому ми пропонуємо різні варіанти апаратури з метою оптимізації вартості системи без втрати якості охорони.

Види охоронної сигналізації

Їх існує два. Відрізняються вони способом оповіщення. Автономна система реагує на спробу проникнути всередину дуже гучним тривожним сигналом. Задіюється ревун або сирена. Однак, не відбувається передачі сигналу - ні власнику, ні посту охорони. Пасивна система надає на злочинця більше психологічний вплив. Хоча в багатьох випадках навіть такої сигналізації буває досить. Статистичні дані свідчать, що 70% потенційних злочинців уникають здійснювати крадіжку, якщо дізнаються про наявність сигналізації. Близько 20% злодіїв тікають, як тільки лунає звук сирени. Щоб не дати піти від покарання самим відчайдушним зловмисникам, потрібно встановити активну охоронну систему. Її перевага - в миттєвою передачі сигналу на охоронний пульт компанії «Статус» при спробі проникнути на територію об'єкта незаконним шляхом. Ці системи отримали назву «пультова система охоронної сигналізації». Як тільки співробітники охоронної структури отримають сигнал, вони вживуть заходів швидкого реагування на подію. Охоронці приїдуть за адресою і не дозволять зловмисникові нанести вам матеріальний збиток.

Кнопка тривоги

Додаткові переваги надає кнопка тривоги, що має вигляд брелка, декоративного прикраси, або захована під столом. Вона корисна при захисті в разі розбійних нападів. Її завдання - швидка передача сигналу на пульт.

© BEST-Охорона 2021 Ліцензія МВС України АЕ №526741 від 20.01.2015