Система
відео спостереження

Забезпечує збереження майна, пересікає злодійство, дозволяє розкривати крадіжки

Системи відео спостереження

Знати, що відбувається у Вас вдома, контролювати роботу підлеглих в офісі, перебуваючи за тисячу кілометрів і дати необхідні вказівки можливо, якщо встановити систему відео спостереження. Найпростіша система складається з пристрою запису і камер відео спостереження. Цей комплекс заходів забезпечує збереження майна, присікає злодійство, дозволяє розкривати крадіжки.

Наша компанія може запропонувати Вам різні варіанти систем на базі цифрових відео регістраторів, або з використанням IP-камер, які працюють безпосередньо в локальній мережі, або передають інформацію на необмежену відстань в мережі Інтернет.

Але скількт камер і яку систему поставити?

Ми готові запропонувати Вам:

Для чого застосовуються системи стеження?

Основна їх функція полягає в розпізнаванні злочинів, їх запобігання.

Іноді відеотехніку можуть застосовуватися для:

Які функції, переваги системи відео спостереження?

Пристрої можуть видавати панорамну картинку, змінювати свій нахил і масштаб. Вони працюють далеко від центру приміщення. Камери обладнані системою нічного бачення, здатні фіксувати рухи, розпізнавати обличчя. Системи відео спостереження від компанії «Статус» можуть мати куленепробивний корпус, механізми автоматичного захисту на випадок ушкодження. Записані камерами зображення, навіть з відстані 100 метрів і при поганій видимості, дуже чіткі і якісні. Вони виглядають як події, що відбувалися при денному світлі.

Популярні об'єкти, де встановлюються відеокамери - це магазини, казино, банки, офісні центри, заміські будинки, міські квартири і під'їзди, стоянки і гаражні кооперативи, вокзали і автостанції, метро та аеропорти, дитячі сади і школи, держустанови і лікарні, транспорт, будмайданчик, тощо.

Найважливіші пристрої - це відеореєстратор і камери спостереження. До них підключаються датчики, керуючі та виконавчі пристрої, відеокамери. Запис можна вести за розкладом, по детектору руху або цілодобово. Резерв реєстратора залежить від ємності жорсткого диска. Він підключається до інтернету або локальної мережі. Камери спостереження - це прилади, що показують кольорову або чорно-білу картинку. Використовуються в приміщенні або на вулиці. Якщо потрібно вести моніторинг ситуації вночі, камери оснащуються інфрачервоним підсвічуванням.

© BEST-Охорона 2021 Ліцензія МВС України АЕ №526741 від 20.01.2015